Slide1 background

Seramik İçin Alüminyum Profiller

Slide1 background

Alüminyum Profiller

Slide1 background

Alüminyum Çamaşırlık ve Saksılık

Slide1 background
Slide1 background

Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti.


Artim Alüminyum üç farklı alanda faaliyet göstermektedir;
  1. Alüminyum Profil : Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda alüminyum profil imalatı gerçekleştirmekteyiz. Özellikle ihtisaslaştığımız alan seramik profilleri, halı-parke profilleri, solar profilleri (çerçeve ve montaj parçaları), çatı profilleridir. Bunun dışında özel olarak talep ettiğiniz profilleri de üretme şansımız bulunmaktadır.
  2. PVC folyo kaplama : Avrupa'dan aldığımız tam otomatik makinelerle alüminyum ve PVC profiller üzerine folyo kaplamaktayız. Ağırlıklı olarak pencere profillerine kaplamakta olan firmamız, Almanya'nın en saygın markalarından biri olan Kömmerling-Profine firmasının anlaşmalı kaplama firmasıdır. Kapladığımız profiller sadece pencere sektörü ile sınırlı değildir müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı profilleri de kaplayabilmekteyiz.
  3. Mekanik İşlem Bölümü:  Almanya'nın en kaliteli makine markası olan Elumatec CNC tezgahlarımızla 10m ye kadar, 5 eksenle istenilen her türlü mekanik işlemi gerçekleştirebiliriz. Bunun dışında eksantrik preslerimizle parça işçiliği de yapabiliyoruz. Talep doğrultusunda montaj, paketleme gibi hizmetleri de verebilmekteyiz.
©2017 - Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi